V-BiGG
Başvuruları Başladı!
Hemen Başvur!Daha Fazla Bilgi Alın!
Hakkımızda
2015 yılından beri yer aldığımız, ODTÜ, Koç Üniversitesi, Arçelik, TOBB ETÜ, İYTE, Yaşar Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi gibi birçok kurumun içerisindeki BiGG programlarında sayısız girişimcinin iş fikrinin hayata geçmesi için çalıştığımız bu programda artık Uygulayıcı Kuruluş olarak yer alacağız!
Türkiye’nin gelecek teknolojilerini geliştiren en başarılı girişimlerini destekleyecek olmanın heyecanı içindeyiz!
Neden V-BiGG?
Bugüne kadar BiGG’de desteği almış birçok girişimci Viveka ile çalıştı. Son BiGG çağrısında kazanan iki girişimciden biri Viveka eğitim ve mentorluklarından geçti. Çalışmalarımızı bugüne kadar ODTÜ, Bilkent Üniversitesi, Koç Üniversitesi, İYTE, TOBB ETÜ gibi kurumlar adına yaparken artık kendimiz bir Uygulayıcı Kuruluş olarak yola devam ediyoruz.
Türkiye’nin girişimcilik alanındaki en tecrübeli ekibiyiz. Bu ekosistemde birçok ilkin altında Viveka imzası var. Sadece son iki yılda yürüttüğümüz programlara bakabilirsin.
Her sene BiGG eğitim içeriklerimizi güncelliyoruz. En başından itibaren mentorluk seanslarımızla her girişimcimizle birebir ilgileniyoruz. Düzenli yaptığımız toplu oturumlarla sorularınızı anında yanıtlıyoruz. Kurumsal ortaklarımızla beraber sürecin başından sonuna sizlerle beraber ilerliyoruz.
BiGG desteği aldın, ya sonra? Hem BiGG’de hem de yine TÜBİTAK’ın BiGG+ programında aynı zamanda Uygulayıcı olan iki kurumdan biriyiz. Farklı kurumlarla olan partnerliklerimizle piyasadaki ihtiyacı anlamanıza ve daha hızlı ticarileşmenize yardımcı oluyoruz.
Sadece BiGG+ değil, kuluçka ve hızlandırma programlarındaki programlarımızla, kurumsal paydaşlarımızla, yatırımcı networkümüzle sadece program süresince değil, sonrasında da yanındayız.
Partner Kurumlarımız
Özel Şirket Partnerlerimiz
BiGG son döneminde (2020-1) en başarılı Uygulayıcı Kuruluşlardan biri olduk!
Viveka ile çalışan girişimciler
TÜBİTAK’tan toplam
800K TL değerinde hibe alacak.
₺800K
Viveka ile çalışan girişimcilerin
%57'si destek almaya
hak kazandı.
%57
7 girişimcimizden
4'ü kazandı
4
BiGG Hakkında
Bireysel Genç Girişimcilik Programı (BİGG) TÜBİTAK’ın açmış olduğu 1 yıl içinde toplamda 2 dönem olarak gerçekleşen Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı çağrısıdır.
Program kapsamında;
amaçlanmaktadır.

Daha Fazla Bilgi için;

Viveka yürütücülüğünde gerçekleşecek V-BiGG programındaki gelişmelerden haberdar olmak için e-postanızı bırakın!

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Viveka Hakkında
Viveka, 2010 yılından beri erken aşama teknoloji girişimcilerinin ölçeklenebilir ve sürdürülebilir “Startup”lar olmalarını sağlamak için; girişimcilere yönelik özelleştirilmiş eğitimler, mentorluklar , (ön)inkübasyon/hızlandırıcı programları ve finansal kaynak geliştirmeye yönelik programlar tasarlayan ve yürüten bir tam servis hızlandırıcı merkezidir. V-BiGG Programı’nın tasarımı ve hakları tamamen Viveka’ya aittir.